مجتمع بزرگ سنگ ظهیری درسال1364 به منظور ارائه سنگهای ساختمانی و تزئینی فعالیت خود را با کسب مجوز از وزارت صنایع معادن و اتحادیه سنگ فروشان با شعار تنوع، کیفیت و ماندگاری آغاز نمود.
این مجتمع عرضه کننده مرغوب ترین و متنوع ترین سنگهای ساختمانی(نما،پله،فرشی و…) از جمله: تراورتن، گرانیت، مرمریت، ماربل در ابعاد اسلب تایل به ضخامتهای 2، 3 و 4 سانتیمتر و سنگهای آنتیک شامل گیوتین، لاشه های اسیدشور، انواع پازل لب پر، انواع طرح های مینیاتوری پیش ساخته در اندازه های گوناگون و انواع ستونها و حوضهای مرمری شکیل می باشد.
مدیران مجتمع سنگ ظهیری به منظور جلب رضایت و اکرام مشتریان و ارائه سرویس مطلوب، برای گزینش کارکنان متعهد و خلاق، اقدام به جذب کارمندان و کارگران متخصص با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت سنگ نموده اند. و بر این باورند که با استفاده از آخرین روشها و ابزارهای حرفه ای و اعتقاد بر اصل مشتری مداری تمامی نیازهای سنگی ابنیه مشتریان را شناسایی، و بهترین خدمات را ارائه نماید.
مدیران مجتمع بزرگ سنگ ظهیری سالهاست که از فعالان با تجربه صنعت سنگ بوده و از تأمین کنندگان سنگ مورد نیاز سازمانها، ارگانها و پیمانکاران استانهای مازندران، گلستان، گیلان، سمنان و … به شمار می آیند که از جمله مکانهایی که این مجتمع توانایی و افتخار تأمین سنگ آن را داشته میتوان به صدا و سیمای استان مازندران، سمنان و گیلان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد
استان گیلان و قم و دانشگاههای دولتی و غیر دولتی مازندران و استانهای مجاور نام برد.
مجتمع بزرگ سنگ ظهیری دارای نمایشگاه دائمی با تنوع سنگها در رنگهای مختلف میباشد که از جمله هندوستان چین برزیل افغانستان و یتنام ایران جمع آوری شده است .و این واحد از سال 1387 فعالیت و فروش بین المللی(صادرات) خود را در حوزه کشورهای حاشیه دریای خزر آغاز کرده است.